Підбір Матеріалів

Компанія «Діалєна» проводить повну комплектацію об’єктів у Львові та інших містах оздоблювальними матеріалами, освітлювальними приладами, меблями та електроустаткуванням.

Клієнт безумовно виграє у ціні , а й ще не витрачає свій особистий час, який можна використовувати більш приємо та корисно.

Звичайно, можна спробувати самостійно закупити все необхідне, але досвід показує, що клієнт витратить зайвий час, помилиться і значно переплатить.

Підбір матеріалів для об’єктів – це відпрацьована послуга, для цього ми попрацювали з безліччю постачальників та вибрали найкращих як у ціновому, так і професійному плані. Постачальники у нас проходять жорстку систему відбору: відсутність рекламацій, швидкість реагування на зміни замовлення, чітке виконання взятих на себе обов’язків щодо термінів доставки та комплектності. Серед наших постачальників не лише компанії, які продають відомі європейські бренди, а й наші українські. Оскільки якість української продукції останнім часом суттєво зросла, ми можемо рекомендувати її широкому переліку клієнтів, навіть найвибагливішим.

Пошук

Пошук чистових матеріалів, меблів, сантехніки, різноманітних інженерних конструкцій та інших матеріалів та обладнання.

Перевірка Умов

Перевірка наявності, термінів та умов постачання матеріалів та обладнання у конкретних постачальників.

Постачальники

Вибір надійних постачальників

Моніторинг

Моніторинг та порівняння цін на матеріали та обладнання.

Індивідуальні Позиції

Вибір виробників індивідуальних позицій.

Консультації

Консультація постачальників щодо розмірів, зв’язок із дизайнером.

Супровід

Консультація та супровід при виборі позицій та замовлення.

Виїзд

При потребі виїзд із клієнтом у шоурум чи офіс.