Ремонт під ключ

СЕРВІС

Ремонт під Ключ

Дизайнерський ремонт “під ключ” від компанії “Діалєна”  передбачає мінімальну участь клієнта, але повну відповідність його вимогам та бажанням. Саме тому замовники обирають дизайнерський ремонт під ключ у Львові.

На першому етапі клієнт разом із дизайнером розробляє детальний проект оформлення простору

Починаючи від планування та оздоблювальних матеріалів, закінчуючи розстановкою світильників, меблів та предметів декору.

Важливу роль відіграє 3D-візуалізація, за її допомогою ви зможете не тільки уявити, як виглядатиме перетворений простір, а й змінити якісь деталі.

Наступний крок – детальний огляд об’єкту професійним будівельником, що вже ознайомився із дизайн-проектом. Майстер завжди дасть слушні поради щодо оздоблювальних робіт або перепланування. Відремонтувати «під ключ» – досить складне завдання, але не для нас. Ми вже маємо досвід практичної реалізації в стислі терміни та перевірених виконавців . Звернувшись до компанії, ви можете розраховувати на чудовий результат, який буде відповідати всім вашим бажанням. Ціна ремонту «під ключ» стане приємним сюрпризом для вимогливих замовників.