Робоча документація

Робочий проект створюється на основі погодженого раніше ескізного проекту, з врахуванням можливих корективів. Він складається з креслень та прив’язки інженерного обладнання, деталей мебелі, наповнення, та конструкцій присутніх в інтер’єрі.
3 Інтеграція інженерного обладнання. Фінальна ув’язка дизайну з інженерними мережами об’єкта. Робота з підрядчиками. Вибір оптимального інженерного рішення. Вентиляція, кондиціонування, розумний будинок, домашні медіа системи, басейн та інше. Ми самі зустрічаємся та обговорюємо технічні моменти з спеціалістами по конкретних галузях, проводимо аналіз та подаєм вам інформацію, ціни, рекомендації лишаючи за вами право остаточного вибору.
3 Фінальний підбір оздоблюючих матеріалів, мебелі, обладнання (двері, вікна, сантехніка) та місць їх покупки. Ми завжди рекомендуємо перевірених часом та роботою надійних постачальників які пропонують нашим клієнтам максимальні скидки.
3 Робоча документація. На основі нашої документації легко пройти погодження перепланування, влаштувати тендер серед будівельних компаній та приватних бригад.